HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  Log inLog in  

Share | 

Gabriela Firea este însărcinată pentru a doua oară

Go down 
AuthorMessage
CorradoCattany
User
User

Male
Number of posts : 10
Localizare : Paris
Registration date : 2013-09-07

PostSubject: Gabriela Firea este însărcinată pentru a doua oară   9th November 2014, 03:38

GABI FIREA a DEZVĂLUIT SEXUL COPILULUI. NUMELE ales este unul RAR întâlnit .

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/gabi-firea_07_cbd7dffa17.jpg

Gabriela Firea este însărcinată pentru a doua oară și se pare că și de data aceasta va avea tot un băiețel. Anunțul a fost făcut chiar de ea.

Gabriela Firea este fericită că va deveni din nou mămică. Și cel de-al doilea copil va fi tot băiat și pentru el a ales un nume pe care în consideră sfânt.

”Inevitabilul s-a produs și „molecula" cu numărul 3 va fi... tot un băiețel, ceea ce mă va transforma, la un moment dat, în soacra cu 5 nurori, luându-i în considerare și pe cei doi băieți ai lui Florin. Dar așa cum am spus de fiecare dată, noi ne bucurăm la fel de mult pentru darul cu care ne-a învrednicit Dumnezeu.

Am ales pentru el un nume ardelenesc, Zian, numele de botez al Părintelui Arsenie Boca. Nu ne-am hotărât însă asupra celui de-al doilea nume al micuțului. Oscilăm între Cristian și Mihail, dar așteptăm și alte sugestii!”, a scris Gabriela Firea pe Facebook.

Gabriela Firea este din nou însărcinată la vârsta de 42 de ani. Vedeta și soțul ei, primarul din Voluntari Florentin Pandele sunt în al nouălea cer și așteaptă cu nerăbdare să-și țină în brațe cel de-al doilea copil.

Mai mult: http://www.libertatea.ro/detalii/articol/gabriela-firea-insarcinata-sex-copil-nume-513923-1.html#ixzz3IZQnb32Y
Back to top Go down

Gabriela Firea este însărcinată pentru a doua oară
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cea mai mare Comunitate SAMP
» Cod HTML pentru Flashscore