HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  Log inLog in  

Share | 

Andreea Bălan, CU SÂNII LA VEDERE PE STRADĂ

Go down 
AuthorMessage
CorradoCattany
User
User

Male
Number of posts : 10
Localizare : Paris
Registration date : 2013-09-07

PostSubject: Andreea Bălan, CU SÂNII LA VEDERE PE STRADĂ   9th November 2014, 03:48

Andreea Bălan este una dintre cele mai iubite și mai dorite cântărețe de la noi. Cu un trup de invidiat și o carieră fulminantă, Andreea face furori acum cu o serie de fotografii destu de... deocheate.

Cântăreața a postat pe contul ei de Facebook două imagini surprinse probabil în timpul filmărilor pentru noul ei videoclip. Andreea apare mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată, purtând o rochie din dantelă, transparentă prin care i se vede lenjeria intimă, dar și sânii, deoarece aceasta nu purta sutien. Deși pare că încearcă să își mascheze puțin bustul cu o haină pe care o ține în mână, Andreea își etalează sânii în toată splendoarea, în public și pare să fie mândră de acest lucru.

Altfel, de cinci luni, Andreea Bălan trăiește o poveste de dragoste alături de americanul Michael. "Suntem împreună de cinci luni. Sunt fericită. A apărut în viața mea într-un moment foarte bun. Cred că cineva acolo sus mă iubește, pentru că am trecut printr-o perioadă foarte nasoală. Mi-a fost adus de verișoara mea. Era singur. Probabil se săturase de aventuri. A venit să mă cunoască din curiozitate. M-a văzut în poze. S-a legat, mi-am dorit să se lege, pentru că mi-am dorit să îmi revin", declara, de curând, cântreața.

Mai mult: http://www.libertatea.ro/detalii/articol/andreea-balan-cu-sanii-la-vedere-pe-strada-foto-interzis-minorilor-513877.html#ixzz3IZTP24nN
Back to top Go down

Andreea Bălan, CU SÂNII LA VEDERE PE STRADĂ
Back to top 
Page 1 of 1